Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Bolero Gabriela Sabatini dla kobiet

Bolero Gabriela Sabatini dla kobiet

Bolero marki Gabriela Sabatini to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Bolero został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są mandarynka, jagody, lotos i brazylijskie drzewo różane; nutami serca są gardenia, fiołek, brzoskwinia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka i wanilia.

Mandarynka Jagody Lotos Brazylijskie drzewo różane

Gardenia Fiołek Brzoskwinia Róża

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bolero by Gabriela Sabatini.

Savannah Sensuous

Bolero Recenzje Perfum

kadanka
kadanka

Jak na tamte czasy byl objawieniem, zupelnie wyjatkowym w tej polce cenowej. Bardzo slodkie nuty owocowo-drzewne. drzewo rozane, ktore kojarzy mi sie m.in z Dolce Vita, w Bolero bylo bardzo mocno wyczuwalne. wyjątkowy zapach, mysle, ze gdyby go nieco odchudzic, to dzis - w dobie super slodziakow - bylby bardzo popularny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gabriela Sabatini Bolero, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gabriela Sabatini Bolero, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bolero marki Gabriela Sabatini. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bolero marki Gabriela Sabatini reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Priscilla Presley Indian Summer Yves Rocher Pur Desir de Lilas Christian Dior Dolce Vita John Galliano John Galliano Givenchy Organza Givenchy Amarige Laura Biagiotti Venezia 2011 Cartier La Panthere Lanvin Jeanne Lanvin Elizabeth Arden Green Tea Roberto Cavalli Roberto Cavalli Eau de Parfum Calvin Klein Reveal Lancome Poeme Lancome Tresor Laura Biagiotti Venezia Yves Saint Laurent Elle Chanel Coco Eau de Parfum Yves Rocher Voile d'Ambre Christian Dior Dior Addict Avon Tomorrow