Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Ennéadas Fueguia 1833 dla kobiet i mężczyzn

Ennéadas Fueguia 1833 dla kobiet i mężczyzn

Ennéadas Fueguia 1833 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Ennéadas marki Fueguia 1833 to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Ennéadas został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Julian Bedel. Nutę głowy stanowi irys; nutą bazy jest czerwony cedr.

Irys

Czerwony cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ennéadas by Fueguia 1833.

Ennéadas Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fueguia 1833 Ennéadas, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fueguia 1833 Ennéadas, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ennéadas marki Fueguia 1833. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ennéadas marki Fueguia 1833 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hugo Boss Boss In Motion Green Azzaro Visit For Men Chanel Egoiste Dolce&Gabbana The One for Men Olivier Durbano Black Tourmaline O Boticario Quasar Fire Carolina Herrera 212 Men Ice Diptyque Vinaigre de Toilette Farmacia SS. Annunziata Aurora Aramis Impeccable Bath and Body Works Oak Six Scents Six Scents Series Three 3 Junn.J: Can't Smell Fear