Marki » F-H » drzewne « Grupy

Cándido López Fueguia 1833 dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
whiskey
Cándido López Fueguia 1833 dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cándido López marki Fueguia 1833 to drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cándido López został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Julian Bedel. Nutę głowy stanowi drzewo gwajakowe; nutą serca jest róża; nutą bazy jest tytoń.

Drzewo gwajakowe

Róża

Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cándido López by Fueguia 1833.

Cándido López Recenzje Perfum

guest_
guest_

A ja będę bronić Candido Lopeza, to mój ulubiony zapach od Fueguia, mnie ta marka jakoś nie zachwyca, ale te perfumy to naprawdę dobra robota.
Na początku napiszę, że lubię zapach tytoniu,ale użytego z umiarem, w Lopezie jest go w sam raz, prym wiedzie słodki gwajak z różą. Naprawdę bardzo urokliwa jest tutaj ta drzewna nuta.
Domyślam się, że nie jest to zapach dla wszystkich- sama wiem, co nuta tytoniu potrafi zrobić na skórze (jeden z testów ELdO Jasmin&Cigarette dosłownie mnie zniszczył, a z początku zapach podobał mi się), dlatego na pewno nie jest to produkt do zakupu w ciemno (jeśli takie w ogóle są).
Niemniej ja noszę z dużą przyjemnością, nie jest to dla mnie żadne dziwadło tylko piękny i ,choć może w nieoczywisty sposob, kobiecy zapach.
Trwałość super, projekcja potężna. Flakon mistrzowski.

VI4
VI4

Lubię tytoń w perfumach, i liczyłam tutaj właśnie na ten składnik. Niestety, na mojej skórze tytoniu jak na lekarstwo - gdzieś tam w otwarciu się pojawia na chwilę, a ogólnie - to zapach róży ze słodkim gwajakiem.

Nie podważam opinii Afaland, bo skóra potrafi wyczyniać z perfumami cuda - ale nie warto się zrażać tym tytoniem, jeśli ktoś go nie lubi, bo może się okazać że tak jak u mnie - będzie on niemal niewyczuwalny. Szkoda, bo ja bardzo bym chciała czuć głównie tabakę...

Afaland78
Afaland78

Najgorszy wyczyn Fuegui. Jak można nosić na sobie zapach tabaki w najczystszej postaci. Na kobiecie wręcz nieprzyzwoity. Zastanawiam się kim może być osoba która skłonna by była przebywać w towarzystwie kogoś kto tego używa. No bo amatorów na pewno ma.
Żaden zapach mnie tak nie zraził jak Candido Lopez. A Fueguia to moja ulubiona marka.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fueguia 1833 Cándido López, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fueguia 1833 Cándido López, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cándido López marki Fueguia 1833. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cándido López marki Fueguia 1833 reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Canali Summer Night Acqua di Parma Colonia Intensa Comme des Garcons Hinoki Van Heusen Proximity Demeter Fragrance Giant Sequoia Zara Vetiver Molinard Molinard Homme I Alexa Lixfeld 002 Serge Lutens Bois et Musc Ava Luxe Bois Fonce Farmacia SS. Annunziata Patchouly Indonesiano Jeanne Arthes Cotton Club