Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Georgia Peach Fruits & Passion dla kobiet

Georgia Peach Fruits & Passion dla kobiet

Georgia Peach marki Fruits & Passion to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są brzoskwinia i gruszka; nutami serca są jagoda i kwiat brzoskwini; nutą bazy jest piżmo.

Brzoskwinia Gruszka

Jagoda Kwiat brzoskwini

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Georgia Peach by Fruits & Passion.

Georgia Peach Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fruits & Passion Georgia Peach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fruits & Passion Georgia Peach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Georgia Peach marki Fruits & Passion. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Georgia Peach marki Fruits & Passion reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carla Fracci Odette Givenchy Insense Ultramarine Beach Girl Estée Lauder Pleasures Bloom Tommy Hilfiger True Star Gold Cacharel Noa Perle Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Carolina Herrera CH Garden Party Francesco Smalto Fullchoke for Women Hugo Boss Femme Flirt! Rock N Rebel Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh