Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Georgia Peach Fruits & Passion dla kobiet

Georgia Peach Fruits & Passion dla kobiet

Georgia Peach marki Fruits & Passion to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są brzoskwinia i gruszka; nutami serca są jagoda i kwiat brzoskwini; nutą bazy jest piżmo.

Brzoskwinia Gruszka

Jagoda Kwiat brzoskwini

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Georgia Peach by Fruits & Passion.

Georgia Peach Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fruits & Passion Georgia Peach, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fruits & Passion Georgia Peach, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Georgia Peach marki Fruits & Passion. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Georgia Peach marki Fruits & Passion reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior L'or J'adore The Absolute Perfume Clinique Clinique Happy Glimmering Burberry Burberry Summer Missoni Missoni Avon Treselle Seduction Joop! Joop! Berlin Aquolina Tweety Ted Baker Endurance Women Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Rose A Saigon Donna Karan DKNY Fresh Blossom Art Limited Edition Corine de Farme Witch Will Jessica Simpson Juicy Dessert