Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Rosee de Nuit Friedemodin dla kobiet

Rosee de Nuit Friedemodin dla kobiet

Rosee de Nuit Friedemodin dla kobiet Zdjęcia Rosee de Nuit Friedemodin dla kobiet Zdjęcia Rosee de Nuit Friedemodin dla kobiet Zdjęcia Rosee de Nuit Friedemodin dla kobiet Zdjęcia

Rosee de Nuit marki Friedemodin to drzewno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Rosee de Nuit został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Robert. Nutami głowy są kardamon i bergamotka; nutami serca są ziele angielskie, fiołek i nuty drzewne; nutami bazy są paczula, drzewo tekowe i drzewo sandałowe.

Kardamon Bergamotka

Ziele angielskie Fiołek Nuty drzewne

Paczula Drzewo tekowe Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Rosee de Nuit by Friedemodin.

Rosee de Nuit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Friedemodin Rosee de Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Friedemodin Rosee de Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Rosee de Nuit marki Friedemodin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Rosee de Nuit marki Friedemodin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Celine Celine Jil Sander Sport for Men Molton Brown Black Pepper Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Lubin Idole Mandarina Duck Mandarina Duck Man Montale Aoud Collection - Red Aoud Paul Sebastian Onyx Tonino Lamborghini Feroce Cinq Mondes Rituel de Java Montale Amber & Spices Bath House Spanish Fig and Nutmeg