Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Strawberry Flowers Fresh dla kobiet

Strawberry Flowers Fresh dla kobiet

Strawberry Flowers marki Fresh to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Strawberry Flowers został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Lev Glazman. Nutami głowy są mandarynka, yuzu i biała brzoskwinia; nutami serca są kwiat pomarańczy, frezja, osmantus i truskawka; nutami bazy są piżmo, korzeń irysa i nuty drzewne.

Mandarynka Yuzu Biała brzoskwinia

Kwiat pomarańczy Frezja Osmantus Truskawka

Piżmo Korzeń irysa Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Strawberry Flowers by Fresh.

Strawberry Flowers Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fresh Strawberry Flowers, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fresh Strawberry Flowers, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Strawberry Flowers marki Fresh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Strawberry Flowers marki Fresh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Benetton Cumbia Colors Woman Kerry Katona Outrageous Geoffrey Beene Chance Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 122 Alain Delon Lyra 2 Vera Wang Rock Princess Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Jasmin Lilas O Boticario Floratta Emotion O Boticario Floratta in Gold Marbert Sun Ebba Los Angeles Miss Marisa Tropical Carol`s Daughter Jamaican Punch