Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Pink Jasmine Fresh dla kobiet

Pink Jasmine Fresh dla kobiet

Miałem: 1

Pink Jasmine marki Fresh to kwiatowe perfumy dla kobiet. Pink Jasmine został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są frezja, bez i czerwona pomarańcza; nutami serca są piwonia, magnolia, jaśmin i gardenia tahitańska; nutami bazy są brzoskwinia, nuty drzewne i pianka marshmallow.

Frezja Bez Czerwona pomarańcza

Piwonia Magnolia Jaśmin Gardenia tahitańska

Brzoskwinia Nuty drzewne Pianka marshmallow

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pink Jasmine by Fresh.

Pink Jasmine Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fresh Pink Jasmine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fresh Pink Jasmine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pink Jasmine marki Fresh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pink Jasmine marki Fresh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Summer Peonies Guy Laroche Clandestine Bond No 9 Chelsea Flowers Yves Rocher Pur desir de Lavande Jacadi Jacadi Eau de Senteur Guerlain Meteorites Creed Imperatrice Eugenie Yves Rocher Nuit d`Orchidee Stella McCartney Stella in Two Peony Il Profvmo Osmo Scents Nymphea Rothenstein Cri de Fleur Amway Opportune