Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Memoirs of a Geisha Fresh dla kobiet

Memoirs of a Geisha Fresh dla kobiet

Memoirs of a Geisha Fresh dla kobiet Zdjęcia

Memoirs of a Geisha marki Fresh to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Memoirs of a Geisha został wydany w 2005 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, irys, jaśmin, drzewo sandałowe, bergamotka, kumkwat, mandarynka, róża i brzoskwinia.

Piżmo Irys Jaśmin Drzewo sandałowe Bergamotka Kumkwat Mandarynka Róża Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Memoirs of a Geisha by Fresh.

Memoirs of a Geisha Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fresh Memoirs of a Geisha, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fresh Memoirs of a Geisha, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Memoirs of a Geisha marki Fresh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Memoirs of a Geisha marki Fresh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ralph Lauren Ralph Rocks Oscar de la Renta Red Orchid Parah Parah Woman Armand Basi Lovely Blossom Nicolai Parfumeur Createur Eau Turquoise The Body Shop Strawberry Perfume Oil Oriflame Pop Glam Electric Yellow Novae Plus White Gold Perry Ellis Perry Ellis for Women Nicolas Danila Aboriginal Gardens S. Cute Les poupées Love Kyoto KOYUKI Popy Moreni Popy Moreni de Fete