Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fig Apricot Fresh dla kobiet i mężczyzn

Fig Apricot Fresh dla kobiet i mężczyzn

mleczny

Fig Apricot marki Fresh to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Fig Apricot został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są morela, brzoskwinia i liczi; nutami serca są liść figi, petitgrain i dmuchawiec; nutami bazy są piżmo, woda morska i zielona herbata.

Morela Brzoskwinia Liczi

Liść figi Petitgrain Dmuchawiec

Piżmo Woda morska Zielona herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fig Apricot by Fresh.

Fig Apricot Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fresh Fig Apricot, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fresh Fig Apricot, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fig Apricot marki Fresh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fig Apricot marki Fresh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Always Mary Kay Velocity Jean Patou Eau de Patou Benefit Maybe Baby Tommy Bahama Set Sail South Seas Victoria`s Secret Pure Seduction M. Micallef Floral Corine de Farme Witch Will Ebba Los Angeles Miss Fabienne Bebe Sheer Galimard A Contre Jour Clinique Clinique Happy In Bloom 2011