Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Citron de Vigne Fresh dla kobiet i mężczyzn

Citron de Vigne Fresh dla kobiet i mężczyzn

Citron de Vigne Fresh dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Citron de Vigne marki Fresh to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Citron de Vigne został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są neroli, gorzka pomarańcza i grejpfrut; nutami serca są jaśmin, liść herbaty, trawa cytrynowa i winogrona; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i ambra.

Neroli Gorzka pomarańcza Grejpfrut

Jaśmin Liść herbaty Trawa cytrynowa Winogrona

Paczula Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citron de Vigne by Fresh.

Citron de Vigne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fresh Citron de Vigne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fresh Citron de Vigne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citron de Vigne marki Fresh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citron de Vigne marki Fresh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Cristalle Eau de Toilette Thierry Mugler Innocent Illusion Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Tommy Bahama Set Sail St. Barts for Men Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Air-Val International Bob Esponja Il Profvmo Osmo Scents Citron Sauvage Novae Plus Fresh Blue M. Asam No.1 Eclectic Collections Factor Lush Icon Calypso Christiane Celle Homme