Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Citron de Vigne Fresh dla kobiet i mężczyzn

Citron de Vigne Fresh dla kobiet i mężczyzn

Citron de Vigne Fresh dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Citron de Vigne marki Fresh to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Citron de Vigne został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są neroli, gorzka pomarańcza i grejpfrut; nutami serca są jaśmin, liść herbaty, trawa cytrynowa i winogrona; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe i ambra.

Neroli Gorzka pomarańcza Grejpfrut

Jaśmin Liść herbaty Trawa cytrynowa Winogrona

Paczula Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Citron de Vigne by Fresh.

Citron de Vigne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fresh Citron de Vigne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fresh Citron de Vigne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Citron de Vigne marki Fresh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Citron de Vigne marki Fresh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006 Victoria`s Secret Very Sexy for Him The Body Shop Zestini Air-Val International Disney Fairies Etat Libre d`Orange Je Suis un Homme Geo. F. Trumper Eau de Cologne Geo. F. Trumper Animale Animale Temptation for Men Czech & Speake Citrus Paradisi Memoire Liquide Soleil Liquide Kenzo Flower by Kenzo La Cologne Amway Opportune Bath House Bergamot and  Amber