Marki » F-H » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Cannabis Santal Fresh dla mężczyzn

Cannabis Santal Fresh dla mężczyzn

kakaowy

Cannabis Santal marki Fresh to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Cannabis Santal został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Caroline Sabas. Nutami głowy są brazylijska pomarańcza, Śliwka i bergamotka; nutami serca są paczula, róża i konopie indyjskie; nutami bazy są piżmo, ciemna czekolada, wetyweria i wanilia.

Brazylijska pomarańcza Śliwka Bergamotka

Paczula Róża Konopie indyjskie

Piżmo Ciemna czekolada Wetyweria Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cannabis Santal by Fresh.

Cannabis Santal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fresh Cannabis Santal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fresh Cannabis Santal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cannabis Santal marki Fresh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cannabis Santal marki Fresh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Christian Dior Fahrenheit Canali Canali Men Carolina Herrera 212 Men Serge Lutens Gris Clair Amouage Amouage Gold pour Homme ID Parfums Exterieur Nuit Marc Jacobs Marc Jacobs Men CoSTUME NATIONAL 21 Paul Smith Paul Smith Men Canali Canali Men Prestige Acqua di Biella Cashmere Twill Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Amoureux 6