Marki » F-H » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Cannabis Santal Fresh dla mężczyzn

Cannabis Santal Fresh dla mężczyzn

kakaowy

Cannabis Santal marki Fresh to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Cannabis Santal został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Caroline Sabas. Nutami głowy są brazylijska pomarańcza, Śliwka i bergamotka; nutami serca są paczula, róża i konopie indyjskie; nutami bazy są piżmo, ciemna czekolada, wetyweria i wanilia.

Brazylijska pomarańcza Śliwka Bergamotka

Paczula Róża Konopie indyjskie

Piżmo Ciemna czekolada Wetyweria Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cannabis Santal by Fresh.

Cannabis Santal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fresh Cannabis Santal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fresh Cannabis Santal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cannabis Santal marki Fresh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cannabis Santal marki Fresh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Kenzo Air Calvin Klein CK One Scene Chevignon Chevignon CC Yves Saint Laurent L'Homme Escentric Molecules Molecule 01 Comptoir Sud Pacifique Vetyver Haiti Etienne Aigner Aigner White Man Lancome Magnifique Etienne Aigner Suede Edition Women Neil Morris Clear Serge Lutens Bois de Violette Boadicea the Victorious The Exclusives Warrior