Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Lys Mediterranee Frederic Malle dla kobiet i mężczyzn

morski
lekko korzenny
Lys Mediterranee Frederic Malle dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Lys Mediterranee marki Frederic Malle to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Lys Mediterranee został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Edouard Flechier. Nutami głowy są woda morska i imbir; nutami serca są dzięgiel, kwiat pomarańczy, lotos i lilia; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Woda morska Imbir

Dzięgiel Kwiat pomarańczy Lotos Lilia

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lys Mediterranee by Frederic Malle.

Un Matin d`Orage

Lys Mediterranee Recenzje Perfum

lucy
lucy

Lilia w wersji light. Lekka, świeża, taka jeszcze w ogrodzie, nie do końca rozwinięta, bez cmentarzowych konotacji. Dla mnie kompletnie nie duszna, pewnie przez morski akord i imbir. To taki biały zapach, dla panny młodej. Bardzo wiosenny, bardzo kobiecy. To taka uboższa wersja legendarnego Pleasures Estée Lauder, dużo uboższa ale o podobnym klimacie. Irytuje mnie jedynie pewna mydełkowatość, nie wiem czy dobrze typuje ale wydaje mi się że winnymi za ten efekt są piżmo w połączeniu z imbirem i kwiatem pomarańczy. Niemniej jednak testy polecam.

Bardzo interesująca lilia, nieco duszna i słodka, przyprawiona imbirem i innymi przyprawami, które są jednak na tyle delikatne, że nie przyćmiewają lilii, ale dodają jej subtelnego pazura. Trwałość średnia.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frederic Malle Lys Mediterranee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frederic Malle Lys Mediterranee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lys Mediterranee marki Frederic Malle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lys Mediterranee marki Frederic Malle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bottega Veneta Knot Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Hermes L’Ambre des Merveilles Hermes Eau des Merveilles Guerlain Tonka Imperiale James Heeley Sel Marin Tom Ford Santal Blush Byredo Gypsy Water Tom Ford Mandarino di Amalfi Juliette Has A Gun Not A Perfume Prada Infusion d'Iris Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her in Color James Heeley Oranges and Lemons Say The Bells of St. Clements Tom Ford Fleur de Portofino Creed Aberdeen Lavender Tom Ford Costa Azzurra Carner Barcelona Palo Santo Juliette Has A Gun Anyway Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense