Marki » F-H » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Iris Poudre Frederic Malle dla kobiet

Iris Poudre Frederic Malle dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 3

Iris Poudre Frederic Malle dla kobiet Zdjęcia

Iris Poudre marki Frederic Malle to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Iris Poudre został wydany w 2000 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, drzewo różane, ylang-ylang i goździk (roślina); nutami serca są magnolia, jaśmin, lilia, fiołek, róża i aldehydy; nutami bazy są irys, piżmo, ambra, wanilia, drzewo sandałowe, heban i wetyweria.

Bergamotka Pomarańcza Drzewo różane Ylang-ylang Goździk (roślina)

Magnolia Jaśmin Lilia Fiołek Róża Aldehydy

Irys Piżmo Ambra Wanilia Drzewo sandałowe Heban Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Iris Poudre by Frederic Malle.

BLV Notte Pour Femme
Ferre Eau de Parfum
Essence Eau de Musc

Iris Poudre Recenzje Perfum

Piękny, aldehydowo – irysowy zapach. Irys jest delikatny, nieco mydlany, wcale nie pudrowy – aldehydy czyste, bez śladu retro. Później pojawia się dziwna, metaliczna nuta – jak zapach dłoni, w której ściskało się monetę, ale i tak zapach bardzo mi się podoba.

Ogromna szkoda, że jest niestety skandalicznie nietrwały.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frederic Malle Iris Poudre, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frederic Malle Iris Poudre, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Iris Poudre marki Frederic Malle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Iris Poudre marki Frederic Malle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Dolce&Gabbana D&G Maurer & Wirtz Tosca S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Femme Yves Saint Laurent Rive Gauche Fraicheur Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Skai Molyneux Gauloise Lancome Climat Revillon Turbulences Novaya Zarya Or des Scythes Genny Genny Shine Long Lost Perfume Ecusson Carven Robe d'Un Soir