Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Eau De Magnolia Frederic Malle dla kobiet i mężczyzn

Eau De Magnolia  Frederic Malle dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Eau De Magnolia  Frederic Malle dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Eau De Magnolia marki Frederic Malle to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Eau De Magnolia został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Carlos Benaim. Nutę głowy stanowi kalabryjska bergamotka; nutami serca są magnolia, wetyweria i paczula; nutami bazy są cedr, mech i ambra.

Kalabryjska bergamotka

Magnolia Wetyweria Paczula

Cedr Mech Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau De Magnolia by Frederic Malle.

Eau De Magnolia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frederic Malle Eau De Magnolia , ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frederic Malle Eau De Magnolia , możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau De Magnolia marki Frederic Malle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau De Magnolia marki Frederic Malle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Byredo Gypsy Water Frederic Malle Cologne Bigarade Chanel Allure eau de parfum Byredo Blanche Maison Francis Kurkdjian Aqua Universalis Juliette Has A Gun Not A Perfume Juliette Has A Gun Vengeance Extreme Lanvin Rumeur Hermes Eau des Merveilles Juliette Has A Gun Lady Vengeance Nasomatto Narcotic Venus Byredo La Tulipe Narciso Rodriguez Narciso Christian Dior Poison Tendre Yves Saint Laurent Manifesto Estée Lauder Sensuous Noir Yves Saint Laurent Manifesto Le Parfum Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Atelier Cologne Blanche Immortelle Frederic Malle Monsieur