Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Cologne Bigarade Frederic Malle dla kobiet i mężczyzn

Cologne Bigarade Frederic Malle dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1 Ukochany zapach: 1

Cologne Bigarade Frederic Malle dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Cologne Bigarade marki Frederic Malle to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Cologne Bigarade został wydany w 2001 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Nutę głowy stanowi gorzka pomarańcza; nutą serca jest róża; nutami bazy są cedr, trawa i siano.

Gorzka pomarańcza

Róża

Cedr Trawa Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cologne Bigarade by Frederic Malle.

Cologne Bigarade Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Bardzo przyjemna cytrusowa kompozycja - bo nie tylko cytrusowa.
Główna bohaterka to pomarańcza, słodka, łagodna i bezpretensjonalna. Nie jest to typowy składnik "cologne". Jednak to nie pomarańcza stanowi o wyjątkowości Cologne Bigarade, a cała reszta nut, które możemy tu znaleźć.
Jest różyczka - trochę mydełkowa.
Jest sianko i trociny cedrowe - dają wrażenie jasnej, drzewno-zielonej pylistości, dość unikatowej. Nie przypominam sobie niczego podobnego. Taki botaniczny puderek.

Cologne Bigarade podoba mi się o wiele bardziej niż Bigarade Concentree i inaczej niż w przypadku większości "cologne", nosiłabym ten zapach wiosną. Jest jak oddech nowego życia.
Świeży, delikatny i niewinny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frederic Malle Cologne Bigarade, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frederic Malle Cologne Bigarade, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cologne Bigarade marki Frederic Malle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cologne Bigarade marki Frederic Malle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2006 Donna Karan DKNY Energy for Men Thierry Mugler Cologne Summer Flash Montale Aromatic Lime Bond No 9 Eau de New York Byblos Blu Men Enjoy Domenico Caraceni Ivy League Esteban Fureur d'agrumes Maitre Parfumeur et Gantier Sanguine Muskissime Avon Simple Elements Warm Sunshine Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay Azzaro Chrome Bois Precieux