Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Carnal Flower Frederic Malle dla kobiet i mężczyzn

Mam: 4 Miałem: 1 Chcę: 3 Ukochany zapach: 1

tuberozowy
kokosowy
Carnal Flower Frederic Malle dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Carnal Flower Frederic Malle dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Carnal Flower Frederic Malle dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Carnal Flower marki Frederic Malle to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Carnal Flower został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion. Perfumy zawierają takie składniki, jak eukaliptus, tuberoza, kwiat pomarańczy, melon, kokos, jaśmin, ylang-ylang, bergamotka i białe piżmo.

Eukaliptus Tuberoza Kwiat pomarańczy Melon Kokos Jaśmin Ylang-ylang Bergamotka Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carnal Flower by Frederic Malle.

Alien

Carnal Flower Recenzje Perfum

Tsukichan
Tsukichan

Carnal Flower to chyba najpiękniejsze i najbardziej idealne wcielenie tuberozy, z jakim miałam do czynienia. Tuberozę uwielbiam, tu pojawia się w towarzystwie ylang-ylang, jaśminu i kwiatu pomarańczy. Nie wyczuwam osobiście zbyt dużo kokosu; zapach jest jednak lekko mleczny, gładki, ale jednocześnie nie delikatny.
Dla mnie Carnal Flower nie jest zapachem drapieżnym, ale ma pazur. Nie dusi, nie męczy, nie atakuje, nie narzuca się, ale wyraźnie zaznacza swoją obecność. Wąchając go przypomina mi się zimowy ogród botaniczny, który odwiedzałam kiedyś dość często- parującą ziemię, nagrzane powietrze i oszałamiającą woń egzotycznych kwiatów.
Trudno oderwać mi nos od nadgarstka (chociażby po to, żeby skończyć tą recenzję). w wydaniu Tuberoza Ropiona lekko mnie od siebie uzależniła:)

Kasiunia K-P
Kasiunia K-P

Wobec Carnal Flower miałam bardzo duże oczekiwania, przeczytałam gdzieś, że w perfumach tych jest największe stężenie naturalnego absolutu tuberozy dostępne w jakimkolwiek zapachu. Co nie do końca wydaje mi się prawdą, bo sądząc po opisie, tuberoza Ropion jest przede wszystkim tworem chemii, a nie natury.
W każdym razie spodziewałam się tuberozowej eksplozji i co? Zapach zrobił mojej skórze psikusa.
Uwielbiam w perfumach ich nieprzewidywalność i to jak różnie pachną w zależności od osoby, jaka ich używa.
Na mojej skórze jest to najlżejsze, najbardziej zielone i najmniej zmysłowe wydanie tuberozy z jakim miałam do czynienia.
Ale zaraz chwileczkę, coś jednak pojawia, bardzo delikatny i subtelny kwiatuszek. Raz go wyczuwam, innym razem niemalże wcale. Jestem wręcz pewna, że tak dzieje się za sprawą mojej skóry i są osoby, które ekstraktu tuberozy w wyższym stężeniu doświadczą. Mnie niestety nie było dane, jedynie delikatne tuberozowe tchnienie... A może o to właśnie chodziło Dominikowi Ropion? O "poruszającą woń" maksymalnie zbliżoną do skóry.

Gęsta zawiesista tuberoza ze zbyt dużą ilością kokosa. Jest w nim nieco dziwna apteczna nuta przypominająca momentami jakieś mdląco słodkie lekarstwo. Trwałość bardzo dobra.

Nie porwał mnie niestety, byłam go bardzo ciekawa,bo ma świetne recenzje w perfumowym świecie - że taki erotyczny, zwalający z nóg etc. Szkoda.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frederic Malle Carnal Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frederic Malle Carnal Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carnal Flower marki Frederic Malle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carnal Flower marki Frederic Malle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Bois Farine Nasomatto Black Afgano L`Artisan Parfumeur Tea for Two Christian Dior Poison Tendre Comme des Garcons Amazingreen Frapin 1270 Donna Karan Black Cashmere Olivier Durbano Black Tourmaline Tom Ford Atelier d’Orient Plum Japonais L`Artisan Parfumeur Voleur de Roses Tom Ford Sahara Noir Byredo Gypsy Water Phaedon Tabac Rouge L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Chanel Chanel No 5 Eau de Toilette Frederic Malle Musc Ravageur Tom Ford Tobacco Vanille Tom Ford Oud Wood Guerlain Shalimar Miller et Bertaux Spiritus / Land #2