Marki » F-H » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Bigarade concentree Frederic Malle dla kobiet i mężczyzn

Bigarade concentree Frederic Malle dla kobiet i mężczyzn

Bigarade concentree Frederic Malle dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Bigarade concentree marki Frederic Malle to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Bigarade concentree został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jean-Claude Ellena. Nutę głowy stanowi gorzka pomarańcza; nutą serca jest róża; nutami bazy są cedr, trawa i siano.

Gorzka pomarańcza

Róża

Cedr Trawa Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bigarade concentree by Frederic Malle.

Bigarade concentree Recenzje Perfum

madame_no
madame_no

Otwarcie to cytrusowa eksplozja. Dojrzałe, przepełnione soczystym miąższem pomarańcze i cytryny. Wszystko naraz. Sok, miąższ, skórka, liście.
Jest gorzko i rześko.
Egzotyczna euforia trwa i trwa, by po niedługim czasie zniknąć. Cytrusy dzielnie walczą, by to tylko one były gwiazdą tej chwili.
Niestety, na mojej skórze trwałość jest kiepska. Wyczuwam je maksymalne do 2 godzin po aplikacji, co jest akurat plusem, bo każdorazowo przygoda z Bigarade kończy się bólem głowy.

kjgeneral
kjgeneral

A ja właśnie mało czuję cytrusów czy gorzkiej pomarańczy. Siano dominuje.

vertigo
vertigo

Bigarade Concentree dla mnie jest megacytrynowe :)

Jest tam również trochę grejpfruta i czegoś odrobinę brudnego, ziemistego - siano?
Przyjemny, według mnie bardziej dla mężczyzn niż dla kobiet.
Trwałość dość dobra jak na lekki cytrusowy zapach, powyżej 4 godzin.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frederic Malle Bigarade concentree, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frederic Malle Bigarade concentree, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bigarade concentree marki Frederic Malle. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bigarade concentree marki Frederic Malle reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent L'Homme Comme des Garcons Amazingreen James Heeley Menthe Fraiche L`Artisan Parfumeur Tea for Two Tom Ford Mandarino di Amalfi Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Atelier Cologne Grand Neroli James Heeley Sel Marin Serge Lutens Bois et Fruits Juliette Has A Gun Not A Perfume Frederic Malle Cologne Bigarade Xerjoff XJ 1861 Renaissance Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Frederic Malle The Night Guerlain Champs Elysees Extract Frapin The Orchid Man Sospiro Perfumes Allegro Estée Lauder Modern Muse Le Rouge Gloss Frederic Malle Dries Van Noten