Marki » F-H » cytrusowe « Grupy

P'titbou Frederic M dla kobiet i mężczyzn

P'titbou Frederic M dla kobiet i mężczyzn

kwaśny

P'titbou marki Frederic M to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Frederic Munoz. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna i mandarynka.

Cytryna Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about P'titbou by Frederic M.

P'titbou Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frederic M P'titbou, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frederic M P'titbou, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum P'titbou marki Frederic M. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu P'titbou marki Frederic M reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Lancome O de Lancome Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Burberry Weekend for Men Oscar de la Renta Oscar Citrus Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Orange Bath and Body Works Pink Grapefruit O Boticario Nativa Spa  Mandarin + Damask Tonatto Profumi Iss So...? So...? Into the night Atkinsons Gold Medal Detaille Fleur Jo Wood Organics Langa