Marki » F-H » cytrusowe « Grupy

P'titbou Frederic M dla kobiet i mężczyzn

P'titbou Frederic M dla kobiet i mężczyzn

kwaśny

P'titbou marki Frederic M to cytrusowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Frederic Munoz. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna i mandarynka.

Cytryna Mandarynka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about P'titbou by Frederic M.

P'titbou Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frederic M P'titbou, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frederic M P'titbou, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum P'titbou marki Frederic M. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu P'titbou marki Frederic M reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowe
Guerlain Aqua Allegoria Orange Magnifica Donna Karan DKNY Be Delicious Picnic in the Park for Men Oscar de la Renta Oscar Citrus Agatha Ruiz de la Prada Agua de Agatha Ruiz de la Prada Bath and Body Works Hello Sugar! Creed Zeste Mandarine Pamplemousse Royall Fragrances Royall Lyme Creed Orange Spice Susanne Lang Sula Sun-Kissed Citrus Penhaligon`s Extract of Limes Ortigia Sicilia Sicilian Lime Lush Day of the Dead