Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Doryan Frederic M dla kobiet

Doryan Frederic M dla kobiet

Doryan marki Frederic M to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Frederic Munoz. Nutę głowy stanowi nuty owocowe; nutami serca są róża, jaśmin i nuty przyprawowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i piżmo.

Nuty owocowe

Róża Jaśmin Nuty przyprawowe

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Doryan by Frederic M.

Doryan Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frederic M Doryan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frederic M Doryan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Doryan marki Frederic M. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Doryan marki Frederic M reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Summer by Kenzo Nikos Sculpture Van Cleef & Arpels Van Cleef Benetton B. United Woman Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes Montana Samar Romea D`Ameor The Sovereigns of Egypt Humiecki & Graef Geste Ayala Moriel Rosebud Shakira S Mazzolari Fleurs d'Oranger Anne Klein Anne Klein 2