Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Djohao Frederic M dla kobiet

Djohao Frederic M dla kobiet

Djohao marki Frederic M to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Frederic Munoz. Nutę głowy stanowi nuty owocowe; nutami serca są jaśmin i kwiat pomarańczy; nutami bazy są nuty orientalne, piżmo i wanilia.

Nuty owocowe

Jaśmin Kwiat pomarańczy

Nuty orientalne Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Djohao by Frederic M.

Djohao Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frederic M Djohao, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frederic M Djohao, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Djohao marki Frederic M. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Djohao marki Frederic M reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Moschino Moschino Funny! Sonia Rykiel Rykiel Woman Hot ! Avon Far Away Paradise Memo Inlé Gap Velvet Bloom No.695 Teo Cabanel Meloe Joop! Joop! Berlin s.Oliver Casual Women Ella Mikao Yujin Floa Jeanne Arthes Arthes You & Me Victoria`s Secret Sexy Little Things Noir Tease Avon Secret Fantasy