Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Reve de Frederic Frederic Haldimann dla kobiet

Reve de Frederic Frederic Haldimann dla kobiet

Reve de Frederic marki Frederic Haldimann to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Reve de Frederic został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Frederic Haldimann. Nutami głowy są jaśmin, lilia, mandarynka i ylang-ylang; nutami serca są magnolia, piżmo, cedr i róża; nutami bazy są ambra, heliotrop, piżmo, paczula i drzewo sandałowe.

Jaśmin Lilia Mandarynka Ylang-ylang

Magnolia Piżmo Cedr Róża

Ambra Heliotrop Piżmo Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reve de Frederic by Frederic Haldimann.

Reve de Frederic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frederic Haldimann Reve de Frederic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frederic Haldimann Reve de Frederic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reve de Frederic marki Frederic Haldimann. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reve de Frederic marki Frederic Haldimann reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Giorgio Armani Emporio Armani White For Her Avon Today Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Paul Smith Sunshine Edition for Women Esteban Patchouli Baldinini Baldinini Avon Bond Girl 007 Lalique Lalique Eau de Parfum Femme Limited Edition 2009 Kylie Minogue Couture Acqua di Biella Kid Mohair Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum Jeanne Arthes CO2 Pink Label