Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Reve de Frederic Frederic Haldimann dla kobiet

Reve de Frederic Frederic Haldimann dla kobiet

Reve de Frederic marki Frederic Haldimann to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Reve de Frederic został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Frederic Haldimann. Nutami głowy są jaśmin, lilia, mandarynka i ylang-ylang; nutami serca są magnolia, piżmo, cedr i róża; nutami bazy są ambra, heliotrop, piżmo, paczula i drzewo sandałowe.

Jaśmin Lilia Mandarynka Ylang-ylang

Magnolia Piżmo Cedr Róża

Ambra Heliotrop Piżmo Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Reve de Frederic by Frederic Haldimann.

Reve de Frederic Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frederic Haldimann Reve de Frederic, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frederic Haldimann Reve de Frederic, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Reve de Frederic marki Frederic Haldimann. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Reve de Frederic marki Frederic Haldimann reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Yves Saint Laurent Parisienne La Bouquetiere Embrasse Moi O Boticario Floratta Sapphire Baldinini Baldinini Parfum Glace Sonoma Scent Studio Rose Musc Rance 1795 Rue Rance Eau Sublime Montale White Aoud Hermes Rouge Hermes Eau Delicate Gucci Gucci Rush 2 O Boticario Rhea Rance 1795 Rue Rance Eau Royale Donna Karan DKNY Golden Delicious