Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Femme Fekkai Sensuelle Frederic Fekkai dla kobiet

Femme Fekkai Sensuelle Frederic Fekkai dla kobiet

miodowy

Femme Fekkai Sensuelle marki Frederic Fekkai to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Femme Fekkai Sensuelle został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są liść cytryny, mandarynka, neroli, bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są kwiat pomarańczy i jaśmin; nutami bazy są nasiona marchwi, miód, kminek, ambra, piżmo i brzoza.

Liść cytryny Mandarynka Neroli Bergamotka Gorzka pomarańcza

Kwiat pomarańczy Jaśmin

Nasiona marchwi Miód Kminek Ambra Piżmo Brzoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Femme Fekkai Sensuelle by Frederic Fekkai.

Femme Fekkai Sensuelle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frederic Fekkai Femme Fekkai Sensuelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frederic Fekkai Femme Fekkai Sensuelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Femme Fekkai Sensuelle marki Frederic Fekkai. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Femme Fekkai Sensuelle marki Frederic Fekkai reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Al-Rehab Tahani Jesus Del Pozo Halloween Tropical CoSTUME NATIONAL Scent Sheer Torrente L`Or de Torrente The Body Shop Neroli Jasmin Perfume Oil Delle Grazie Paris Rouge Parfum d`Empire Cuir Ottoman Lubin L de Lubin Rasasi Rania Lee Cooper Originals Ladies Jean Paul Gaultier Classique X Extrait Gai Mattiolo That's Amore Kisses XXX