Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Touch for Men Fred Hayman dla mężczyzn

Touch for Men Fred Hayman dla mężczyzn

Touch for Men marki Fred Hayman to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Touch for Men został wydany w 1995 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak przyprawy, ambra i lawenda.

Przyprawy Ambra Lawenda

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Touch for Men by Fred Hayman.

Touch for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fred Hayman Touch for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fred Hayman Touch for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Touch for Men marki Fred Hayman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Touch for Men marki Fred Hayman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Trussardi Python Caron Parfum Sacre Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Poe's Tobacco M. Micallef Les 4 Saisons: Red Sea Penhaligon`s LP No.9 for Men DSH Perfumes Gingembre (Ginger 1; Natural) La Prairie Life Threads Gold DSH Perfumes Epices d'Hiver Serge Lutens La Myrrhe CB I Hate Perfume AmBrosius Black Phoenix Alchemy Lab The Curator Il Profvmo Chocolat Amere