Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Touch With Love for Men Fred Hayman dla mężczyzn

Touch With Love for Men Fred Hayman dla mężczyzn

ziołowy

Touch With Love for Men marki Fred Hayman to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Touch With Love for Men został wydany w 2004 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak melon, piżmo, bazylia, geranium, nuty morskie, galbanum, cytrusy, ambra i nuty przyprawowe.

Melon Piżmo Bazylia Geranium Nuty morskie Galbanum Cytrusy Ambra Nuty przyprawowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Touch With Love for Men by Fred Hayman.

Touch With Love for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fred Hayman Touch With Love for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fred Hayman Touch With Love for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Touch With Love for Men marki Fred Hayman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Touch With Love for Men marki Fred Hayman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Paris Hilton Heir Puma Puma I`m Going Man Benetton B. Clean Relax Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man Ferrari Ferrari passion Unlimited Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma Mary Kay MK High Intensity Diptyque L'Eau de L'Eau Puma Urban Motion for Him Gendarme 7 Sinful Scents Greed O Boticario North Wind Demeter Fragrance Ginseng Root