Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

273 Rodeo Drive for Men Fred Hayman dla mężczyzn

273 Rodeo Drive for Men Fred Hayman dla mężczyzn

Miałem: 1 Chcę: 1

273 Rodeo Drive for Men marki Fred Hayman to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. 273 Rodeo Drive for Men został wydany w 1990 roku. Nutami głowy są lawenda i bergamotka; nutami serca są ambra i mech dębowy; nutami bazy są piżmo i cedr.

Lawenda Bergamotka

Ambra mech dębowy

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 273 Rodeo Drive for Men by Fred Hayman.

273 Rodeo Drive for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fred Hayman 273 Rodeo Drive for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 273 Rodeo Drive for Men marki Fred Hayman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 273 Rodeo Drive for Men marki Fred Hayman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Armand Basi Armand Basi Homme Hugo Boss Boss Selection Iceberg Fluid Man Diesel Fuel for Life Homme Tom Tailor Bodytalk Man Sean John Unforgivable Emanuel Ungaro Ungaro Man Lorenzo Villoresi Uomo Andy Warhol Andy Warhol pour Homme Calvin Klein CK IN2U Him Collectables Lili Bermuda 32 North Adidas Adidas Active Bodies