Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

273 Rodeo Drive Fred Hayman dla kobiet

273 Rodeo Drive Fred Hayman dla kobiet

tuberozowy
273 Rodeo Drive Fred Hayman dla kobiet Zdjęcia

273 Rodeo Drive marki Fred Hayman to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. 273 Rodeo Drive został wydany w 1989 roku. Nutami głowy są tuberoza, gardenia, Śliwka, brzoskwinia i jaśmin; nutami serca są morela, korzeń irysa i ylang-ylang; nutami bazy są przyprawy, drzewo sandałowe, ambra, wetyweria i cedr.

Tuberoza Gardenia Śliwka Brzoskwinia Jaśmin

Morela Korzeń irysa Ylang-ylang

Przyprawy Drzewo sandałowe Ambra Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 273 Rodeo Drive by Fred Hayman.

273 Rodeo Drive Recenzje Perfum

273 Rodeo Drive by Fred Hayman 3.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fred Hayman 273 Rodeo Drive, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fred Hayman 273 Rodeo Drive, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 273 Rodeo Drive marki Fred Hayman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 273 Rodeo Drive marki Fred Hayman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Torrente L`Or de Torrente Coty La Voce Renee Fleming Alfred Sung Encore Andy Warhol Pop pour Femme Bvlgari BLV Eau de Parfum II Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft Alpine Rose Le Jardin Retrouve Eau de Tubereuse Moschino Toujours Glamour Hermes Eau Claire des Merveilles Renato Balestra Via Sistina 67 Femme Simone Cosac Profumi Trama Lush Imogen Rose