Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

273 Indigo for Men Fred Hayman dla mężczyzn

273 Indigo for Men Fred Hayman dla mężczyzn

273 Indigo for Men marki Fred Hayman to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. 273 Indigo for Men został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są bergamotka, lawenda i nuty zielone; nutami serca są drzewo sandałowe i wetyweria; nutami bazy są drzewo gwajakowe, piżmo i wanilia.

Bergamotka Lawenda Nuty zielone

Drzewo sandałowe Wetyweria

Drzewo gwajakowe Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 273 Indigo for Men by Fred Hayman.

273 Indigo for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fred Hayman 273 Indigo for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fred Hayman 273 Indigo for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 273 Indigo for Men marki Fred Hayman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 273 Indigo for Men marki Fred Hayman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lacoste Lacoste Salvatore Ferragamo Incanto Essential Pour Homme Givenchy Givenchy Gentleman Bijan Bijan Style Men Gas Gas for Your Soul L`Erbolario Corteccia (Bark) Odori Gli Odori Borotalco Acqua di Borotalco Lotto Gravity Power for Men CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Smell Bent Felix Navidad Joop! Joop! Go Hot Contact