Marki » F-H » « Grupy

273 Indigo Fred Hayman dla kobiet

273 Indigo Fred Hayman dla kobiet

273 Indigo Fred Hayman dla kobiet Zdjęcia

273 Indigo marki Fred Hayman to perfumy dla kobiet. 273 Indigo został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, goździk (roślina), piżmo, wanilia, brzoskwinia i jaśmin.

Pomarańcza Goździk (roślina) Piżmo Wanilia Brzoskwinia Jaśmin

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about 273 Indigo by Fred Hayman.

273 Indigo Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Fred Hayman 273 Indigo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Fred Hayman 273 Indigo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum 273 Indigo marki Fred Hayman. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu 273 Indigo marki Fred Hayman reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Fragrance 2008 Vive Maria Forbidden Fragrance Almost Innocent Trussardi Essenza del Tempo Police Pure Man Stephen Jones Stephen Jones Tova Beverly Hills Tova Loewe Agua de Loewe El David & Victoria Beckham Signature Story for Him Marc Jacobs Lola Velvet Tommy Hilfiger Loud for Him Bogner Bogner for Man Ajmal Lure for Him