Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

No. 44 Feige Frau Tonis Parfum dla kobiet

No. 44 Feige Frau Tonis Parfum dla kobiet

kokosowy
No. 44 Feige Frau Tonis Parfum dla kobiet Zdjęcia No. 44 Feige Frau Tonis Parfum dla kobiet Zdjęcia No. 44 Feige Frau Tonis Parfum dla kobiet Zdjęcia

No. 44 Feige marki Frau Tonis Parfum to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. No. 44 Feige został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czarna figa, wanilia i kokos.

Czarna figa Wanilia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No. 44 Feige by Frau Tonis Parfum.

No. 44 Feige Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frau Tonis Parfum No. 44 Feige, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frau Tonis Parfum No. 44 Feige, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No. 44 Feige marki Frau Tonis Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No. 44 Feige marki Frau Tonis Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon Mypa Madonna Lady Hilary Duff Wrapped With Love Tommy Hilfiger Tommy Girl Victoria`s Secret Isle of Pink Manuel Canovas Pink Riviera The Body Shop White Musk White Hot Summer Avon Sweet Honesty Everlasting Calypso Christiane Celle Bellini Gres Mythos Hommage a Greta Garbo DSH Perfumes Bridesmaid Parfums de Coeur Sexiest Fantasies Strawberries & Champagne