Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Terre de Sarment Frapin dla kobiet i mężczyzn

Terre de Sarment Frapin dla kobiet i mężczyzn

dymny

Terre de Sarment marki Frapin to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Terre de Sarment został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jeanne-Marie Faugier. Nutami głowy są grejpfrut, neroli, kminek i winogrona; nutami serca są cynamon, kwiat pomarańczy, gałka muszkatołowa i amyris; nutami bazy są benzoes, mirra i kadzidło.

Grejpfrut Neroli Kminek Winogrona

Cynamon Kwiat pomarańczy Gałka muszkatołowa Amyris

Benzoes Mirra Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Terre de Sarment by Frapin.

Terre de Sarment Recenzje Perfum

hasi
hasi

Nie mam ostatnio weny do recenzowania (w sumie to czy kiedykolwiek miałam ?:), ale ten zapach po prostu muszę opisać- moja perełka w 2015 roku.
Nie jest to najbardziej popularny Frapin, jakoś zniknął za 1270 czy Nevermore, a zupełnie niesłusznie.
Dla mnie to wyjątkowe perfumy,cudowne pomieszanie lekkiego kadzidła z cytrusami. Właściwe mogłabym skopiować wszystko co napisała vertigo tylko dodać plus milion do zachwytu.
Hmm, siadałam niemal natchniona do tej recenzji, a jak przyszło, co do czego to nie umiem się z Wami podzielić pięknością Terre De Sarment. :(
Dla mnie to majstersztyk, noszę je bardzo często i w ogóle mi się nie nudzą, trwałość i projekcja super. Flakon pancerny.
Zachęcam bardzo do testów !

amanda
amanda

Żywiczność delikatnie słodkawa z odrobiną przypraw z lekkim cytrusowym akcentem z pobrzmiewającym w tle kadzidełkiem.
Z czasem na skórze przy jej ciepłocie zapach pięknie rozkwita,mój nos jest przyjemnie drażniony rozgrzanymi pulsującymi żywicami do których dochodzi kadzidło intensywniejąc z każdym krokiem, by końcówkę znów objęły żywice.
Dlaczego nos jest drażniony? ano dlatego,że czując zapach chętnie bym się położyła na łące, założyła ręce pod głowę i patrzyła w przepływające pierzaste obłoki wyławiając z ich kształtów różne postacie a nie oddawała się tygodniowym obowiązkom.
Zapach ten ukazuje nuty kadzidlano żywiczne nie tylko jako ciężkie intensywne noszone przeważnie w okresie jesienno zimowym,ale mogące również ich wielbicieli cieszyć się nimi również w wiosenno letnie dzionki.

vertigo
vertigo

Terre de Sarment - Ziemia Winorośli.

Prawdziwie letni zapach dla wielbicieli nuty kadzidła w perfumach.
Kadzidło w tej kompozycji jest lekkie, zielone, cytrusowe - ale nie naiwnie i radośnie, te cytrusy wyrastają z ziemi pijącej pot ludzi, którzy ją uprawiają.
Kadzidło jasne, żywiczne, lekko tylko przyprawowe, bardziej ziołowe. I nawet lekko gorzkie - odrobinę słodka gorycz pochodzi jakby od skórek owoców, i świeżych zielonych listków. Do tego, cała kompozycja jest jakby nasiąknięta miodem z zapachem igliwia, miodem spadziowym :)

Ciekawe pachnidło na lato, nie posiadające w sobie czynnika wakacyjno-beztroskiego. Ale może u tych, którzy noszą kadzidlane zapachy na co dzień, wzbudziłby wręcz przeciwne odczucia.

Zupełnie wyjątkowe, nie sposób tego nie docenić. Ale nie do końca jest to mój typ zapachu.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frapin Terre de Sarment, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frapin Terre de Sarment, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Terre de Sarment marki Frapin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Terre de Sarment marki Frapin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Ambre Sultan Lubin Idole Eau de Parfum Byredo Pulp Parfum d`Empire Ambre Russe L`Artisan Parfumeur Al Oudh Amouage Amouage Epic Man Bond No 9 Andy Warhol Silver Factory Serge Lutens Chergui Amouage Amouage Lyric Man Diptyque Philosykos M. Micallef Gaiac Lubin Idole Montale Black Aoud Lalique Encre Noire Hermes Hermessence Ambre Narguile Yves Saint Laurent M7 Serge Lutens Fille en Aiguilles Profumum Roma Victrix By Kilian Straight to Heaven Carner Barcelona Cuirs