Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Paradis Perdu Frapin dla kobiet i mężczyzn

Paradis Perdu Frapin dla kobiet i mężczyzn

Paradis Perdu marki Frapin to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Paradis Perdu został wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amélie Bourgeois. Nutami głowy są grejpfrut, bergamotka, cytryna i mandarynka; nutami serca są bazylia, ravensara, obwojnik, galbanum, elemi, siano i wetyweria; nutami bazy są cedr virginia, drzewo różane, labdanum, nuty drzewne, mech i piżmo.

Grejpfrut Bergamotka Cytryna Mandarynka

Bazylia Ravensara Obwojnik Galbanum Elemi Siano Wetyweria

Cedr Virginia Drzewo różane Labdanum Nuty drzewne Mech Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Paradis Perdu by Frapin.

Corsica Furiosa
Amazingreen

Paradis Perdu Recenzje Perfum

AgnieszkaK.
AgnieszkaK.

Wspaniały w noszeniu roślinno-likierowy zapach. Początkowo o dużym natężeniu, potem przyjemnie cichnie. Żywy, wibrujący z dominującą nutą galbanum oraz ze złudzeniem żywicy mastyksowej. Podobnie jak pozostałe zapachy z kolekcji Frapin i te perfumy są nieoczywiste. Są jak łamigłówka. To chyba dlatego, że są mocno zanurzone w skojarzeniach kulturowych. W przypadku PP nie chodzi raczej o 'Raj utracony' Miltona. Obstawiałabym 'Życie seksualne dzikich', czy Tahiti Paula Gauguina z obrazu 'Nevermore'. Bezwstydna, bezgrzeszna nagość odkrywana przez ubranych od stóp do głów Francuzów z końca wieku XIX. Zresztą całą kolekcję zapachów Frapin można łatwo 'czytać' z historią sztuki i literatury w ręku. Co mi ogromnie zwiększa przyjemność wąchania :)

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frapin Paradis Perdu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frapin Paradis Perdu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Paradis Perdu marki Frapin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Paradis Perdu marki Frapin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Givenchy Very Irresistible Givenchy Fresh Attitude Byblos Blu Man Energy Jil Sander Jil Sander Scent 79 Man Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008 Crabtree & Evelyn Nomad Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn Jardin de France Eau irisee Fragrances of Ireland Inis Or Roger & Gallet Open Donna Karan DKNY Love from New York for Men Playboy Playboy Miami Smell Bent Thai'd Down