Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Caravelle Epicee Frapin dla mężczyzn

Caravelle Epicee Frapin dla mężczyzn

Miałem: 4 Chcę: 1

Caravelle Epicee Frapin dla mężczyzn Zdjęcia

Caravelle Epicee marki Frapin to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Caravelle Epicee został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jeanne-Marie Faugier. Nutami głowy są gałka muszkatołowa i kolendra; nutami serca są papryczka chili, pieprz, kminek i drzewo gwajakowe; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, paczula i tytoń.

Gałka muszkatołowa Kolendra

Papryczka chili Pieprz Kminek Drzewo gwajakowe

Drzewo sandałowe Ambra Paczula Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caravelle Epicee by Frapin.

Spiritus / Land #2

Caravelle Epicee Recenzje Perfum

blueberry
blueberry

Don Henrique Navegador zaciera ręce - karawele z tonami przypraw na pokładzie przybywają z Ceuty i Nowego Świata... Jak to dobrze, że do nas też dotarły!

Boska, ostro-rozgrzewająca tarta gałka muszkatołowa, zmieszana ze słodkawą kolendrą i przestrzennym kminkiem, z drzewnym środkiem i miękkim, paczulowo-ambrowym wykończeniem. Pikanterii i lekkości tej bogatej miksturze dodaje papryczka, która naprawdę musi tu występować - piecze usta po zetknięciu ich z poperfumowaną skórą, lecz na szczęście na niej samej układa się niesłychanie łagodnie. Dałabym głowę, że w składzie jest jeszcze trochę cynamonu, ale może to pylistość gałki i ostrość pieprzu albo tytoniowe okruszki tak świdrująco na mnie działają, przy okazji sprawiając, że zapach odbieram jako lekko pudrowy. Oczywiście echa szlachetnego, słodkawego trunku, jak to u Frapin, przyjemnie wybrzmiewają, podkreślając wysoce aromatyczny i pełny charakter kompozycji.

Bardzo dobra trwałość - ok. 8 h na skórze, projekcja mniej więcej na pół łokcia, co mnie osobiście absolutnie wystarcza. Świetnie wyważona woda perfumowana, zaplanowana jako męska, jednak w mojej ocenie śmiało może być uniseksem - ręczę, że wąsy Henryka Żeglarza na pewno żadnej niewieście po zastosowaniu Caravelle Epicee nie wyrosną. Szczególnie polecam przetestować fan(k)om Arabie Lutensa - Karawela jest mniej gęsta i słodka, ale też pochodzi z przyprawowego raju.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frapin Caravelle Epicee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frapin Caravelle Epicee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caravelle Epicee marki Frapin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caravelle Epicee marki Frapin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Frapin 1270 Lubin Idole Eau de Parfum Christian Dior Dior Homme Parfum d`Empire Ambre Russe Frapin 1697 Histoires de Parfums Ambre 114 Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York Baldessarini Strictly Private Amouage The Library Collection Opus VI Yves Saint Laurent M7 Amouage Jubilation for Men Amouage Amouage Lyric Man Serge Lutens Fumerie Turque Bond No 9 New Haarlem Serge Lutens Fille en Aiguilles By Kilian Straight to Heaven Lubin Idole Montale Black Aoud  M. Micallef Vanille Fleur