Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Cœur de Cananga Franka M. Berger dla kobiet

Cœur de Cananga Franka M. Berger dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Cœur de Cananga marki Franka M. Berger to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Cœur de Cananga został wydany w 1990 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, nuty orientalne i nuty przyprawowe.

Nuty kwiatowe Nuty orientalne Nuty przyprawowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cœur de Cananga by Franka M. Berger.

Cœur de Cananga Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franka M. Berger Cœur de Cananga, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franka M. Berger Cœur de Cananga, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cœur de Cananga marki Franka M. Berger. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cœur de Cananga marki Franka M. Berger reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Rochas Tocade Liz Claiborne Sweet Desire by Realities Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai Enrico Coveri Enrico Coveri Paillettes 3 Etat Libre d`Orange Rossy de Palma Eau de Protection Nautilus Donna Nautilus Pierre Balmain Balmya de Balmain Tocca Aqua Profumata Catania Avon Aromadisiac for Her Molinard Ecoute Moi Givenchy Play For Her Halloween Halloween Water Lily