Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Frank No.2 Frank Los Angeles dla mężczyzn

Frank No.2 Frank Los Angeles dla mężczyzn

Mam: 1

Frank No.2 marki Frank Los Angeles to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Frank No.2 został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka, lawenda, kolendra i zielone liście; nutami serca są koniak, Śliwka, jodła balsamiczna i kawa; nutami bazy są klon, drzewo tekowe i piżmo.

Bergamotka Lawenda Kolendra Zielone liście

Koniak Śliwka Jodła balsamiczna Kawa

Klon Drzewo tekowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frank No.2 by Frank Los Angeles.

Frank No.2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frank Los Angeles Frank No.2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frank Los Angeles Frank No.2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frank No.2 marki Frank Los Angeles. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frank No.2 marki Frank Los Angeles reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Hermes Rocabar Armand Basi In Blue Jil Sander Sport for Men Roberto Verino VV Man Cacharel Cacharel Pour Homme Hermes Un Jardin Apres la Mousson Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 L`Artisan Parfumeur L'Eau du Navigateur ScentStory 24 April Aromatics Root Chakra Oil Bath and Body Works Riceflower & Shea Smell Bent One