Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Frank No.1 Frank Los Angeles dla mężczyzn

Frank No.1 Frank Los Angeles dla mężczyzn

lekko korzenny

Frank No.1 marki Frank Los Angeles to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Frank No.1 został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bertrand Duchaufour. Nutami głowy są liść pomidora, jałowiec, kardamon, różowy pieprz, lima i bergamotka; nutami serca są goździk (przyprawa), geranium, lawenda, szałwia muszkatołowa, mate, irys i fiołek; nutami bazy są labdanum, cedr atlaski, mech dębowy, skóra, lukrecja i kostowiec.

Liść pomidora Jałowiec Kardamon Różowy pieprz Lima Bergamotka

Goździk (przyprawa) Geranium Lawenda Szałwia muszkatołowa Mate Irys Fiołek

Labdanum Cedr atlaski Mech dębowy Skóra Lukrecja Kostowiec

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frank No.1 by Frank Los Angeles.

Frank No.1 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frank Los Angeles Frank No.1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frank Los Angeles Frank No.1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frank No.1 marki Frank Los Angeles. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frank No.1 marki Frank Los Angeles reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Etienne Aigner Aigner pour Homme Diesel Fuel for Life Homme Aramis Tuscany Per Uomo Alan Cumming Cumming Rance 1795 Triomphe Millesime Penhaligon`s English Fern Erox Realm Men Armand Basi Armand Basi Homme Alfred Sung Hei O Boticario Acqua di Colonia Fougere Detaille Par 4 Mustang Mustang Blue