Marki » F-H » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Frank Frank Los Angeles dla mężczyzn

Frank Frank Los Angeles dla mężczyzn

Frank marki Frank Los Angeles to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są grejpfrut, cytryna i liść czarnej porzeczki; nutami serca są aksamitka, dzięgiel i imbir; nutami bazy są goździk (przyprawa), kardamon, mięta, zielona herbata i drzewo sandałowe.

Grejpfrut Cytryna Liść czarnej porzeczki

Aksamitka Dzięgiel Imbir

Goździk (przyprawa) Kardamon Mięta Zielona herbata Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Frank by Frank Los Angeles.

Frank Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Frank Los Angeles Frank, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Frank Los Angeles Frank, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Frank marki Frank Los Angeles. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Frank marki Frank Los Angeles reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Aramis Aramis Life My Summer Jil Sander Sun Men Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne s.Oliver s.Oliver Hot Edition Men Trussardi Trussardi Inside Iced Gendarme 7 Sinful Scents Sloth Tonatto Profumi Albi Jovan Sex Appeal James Heeley Cedre Blanc Rasasi Blue For Men Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Eden Classic Rapport