Marki » F-H » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Very Franck Olivier Men Franck Olivier dla mężczyzn

Very Franck Olivier Men Franck Olivier dla mężczyzn

cynamonowy

Very Franck Olivier Men marki Franck Olivier to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Very Franck Olivier Men został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są bergamotka i cytryna; nutami serca są neroli, kardamon i cynamon; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe i paczula.

Bergamotka Cytryna

Neroli Kardamon Cynamon

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Franck Olivier Men by Franck Olivier.

Very Franck Olivier Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franck Olivier Very Franck Olivier Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franck Olivier Very Franck Olivier Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Franck Olivier Men marki Franck Olivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Franck Olivier Men marki Franck Olivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves Red Tea & Spices Jardin de France Eau epicee Boudicca Wode (Scent) Xerjoff Uden Abercrombie & Fitch Colden Roger & Gallet L`Homme Sport Yachtsman Zanzibar Miller et Bertaux A Quiet Morning Eisenberg J'ose Nickel Eau Maximum Parfumerie Generale Private Collection Un Crime Exotique Jeanne Arthes Sultane 1001 Nights