Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Very Franck Olivier Franck Olivier dla kobiet

żółtych kwiatów
tuberozowy
Very Franck Olivier Franck Olivier dla kobiet Zdjęcia

Very Franck Olivier marki Franck Olivier to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Very Franck Olivier został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są aldehydy i bergamotka; nutami serca są jaśmin, róża, ylang-ylang, tuberoza, konwalia i fiołek; nutami bazy są piżmo, ambra i drzewo sandałowe.

Aldehydy Bergamotka

Jaśmin Róża Ylang-ylang Tuberoza Konwalia Fiołek

Piżmo Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Very Franck Olivier by Franck Olivier.

Very Franck Olivier Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franck Olivier Very Franck Olivier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franck Olivier Very Franck Olivier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Very Franck Olivier marki Franck Olivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Very Franck Olivier marki Franck Olivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Eau D`Italie Paestum Rose Morgan Light My Heart Collection Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Nicolai Parfumeur Createur Rose Intense Novae Plus Pink Garden Neil Morris Gotham Borsalino Borsalino Pour Elle Oriflame Giordani White Gold Sergio Tacchini Precious Pink Grossmith Shem - el- Nessim Kimora Lee Simmons Baby Phat Dare Me