Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Temperament For Women Franck Olivier dla kobiet

Temperament For Women Franck Olivier dla kobiet

Temperament For Women marki Franck Olivier to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Temperament For Women został wydany w 1999 roku. Nutę głowy stanowi geranium; nutami serca są róża, cynamon, mimoza, irys, jaśmin i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr.

Geranium

Róża Cynamon Mimoza Irys Jaśmin Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Temperament For Women by Franck Olivier.

Temperament For Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franck Olivier Temperament For Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franck Olivier Temperament For Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Temperament For Women marki Franck Olivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Temperament For Women marki Franck Olivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Chopard Infiniment Chopard Madness Giorgio Armani Armani Mania Bvlgari Omnia Amethyste Agent Provocateur Strip Oscar de la Renta Rosamor Loewe I Loewe You Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Fiorucci Amore 14 White Smell Bent Sunshine M. Micallef Jewel Sabon Zohar (Musk)