Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sun Java for Women Franck Olivier dla kobiet

Sun Java for Women Franck Olivier dla kobiet

wodny
Sun Java for Women Franck Olivier dla kobiet Zdjęcia

Sun Java for Women marki Franck Olivier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Sun Java for Women został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi, brzoskwinia, czarna porzeczka, czerwone jabłko i melon; nutami serca są jaśmin, róża, magnolia i lilia; nutami bazy są piżmo i ambra.

Cytryna Amalfi Brzoskwinia Czarna porzeczka Czerwone jabłko Melon

Jaśmin Róża Magnolia Lilia

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sun Java for Women by Franck Olivier.

Laura
Sol da Bahia Eau d`Ete
DKNY Be Delicious
Crystal Aura

Sun Java for Women Recenzje Perfum

mrouh
mrouh

Najmocniejszy punkt to flakonik, dobrze leży w dłoni, ciekawy detal na dnie, solidnie się zamyka. Zapach jednak mierny, wart może 20 zł, jak jakieś bi-esy czy chińskie podróby. Troszkę przypomina Red Jeans Versace, lecz tamten trzymał się dłużej i miał w sobie dziewczęcy wdzięk, miał jakąś subtelność. To jest brutalny potwór udający owoce, kiczowaty, po aplikacji tak mocny, że wstrzymuję oddech, żeby nie zadusił, tak mógłby pachnieć jakiś biedronkowy odświeżacz powietrza, może i lekko czuć owoce, coś czerwonego, ale nic konkretnie... ulatnia się w dwadzieścia minut, na koniec pachnąc perfumowanym plastikiem, nie mam ochoty powtarzać aplikacji. A chciałam tylko zwyczajny owocowy zapach na lato... Nie uda się tego zużyć w żaden sposób.

Hagakure
Hagakure

Nie zdawałam sobie sprawy, że zapach będzie tak bardzo podobny do Be Delicious DK, którego mam całą nową flaszkę.

Sun Java ma przepiękną butelkę mocno oddziałującą na moje zmysły, aż chce się zdjąć korek, unieść je nad odchyloną głową i skąpać w tym soku w dzień bezlitosnego upału. Taki jest też sam zapach: niesamowicie soczysty, krystaliczny, dla mnie też ozonowy i podbity czymś wyrafinowanym. To wspaniały tropik nie zalatujący cukierkowymi oranżadkami od Escady, dlatego wg mnie to naprawdę udana owocowa kompozycja. Nosząc go mam uczucie, że wlałam do jednej butelki Be Delicious i Laure Laury Biagiotti. Przy tym zapach jest bardzo czysty, migotliwy, energetyzujący i kobiecy. Moim zdaniem jest niezobowiązujący, nienachalny, acz wyczuwalny, kojarzy mi się z kobietą młodą i nadaje się idealnie do biura (zwłaszcza, że poprawia humor!). Mimo tej pozornej powierzchowności, ma coś tajemniczego, taki delikatny pieprzyk i jakiś aromatyczny kwiat, może magnolię? Ja po prostu czuję tam więcej, niż "oficjalne" nuty. W ostatniej fazie trochę się wysładza i w ten oto sposób dostajemy eleganckiego powiewu, zaryzykowałabym nawet powiedzeniem, że zapach nabiera oblicza adekwatnego do zastosowania go na wieczór, zwłaszcza taki gdy mamy ochotę zjeść lekka kolacje przy winie w restauracyjnym ogródku na starówce jakiegoś zabytkowego, pięknego miasta.
Jak już pisałam atrakcyjna bardzo butelka jest transparentna, cieniowana do koloru malinowego, na spodzie prześwituje iskrzący odlew wulkanu. Korek i atomizer są z matowego złota, łososiowa część korka jest aksamitnie matowa. Napisy na butelce złote - całość prezentuje się wg mnie znacznie lepiej i drożej, niż na zdjęciach.

Edit: Dzis uwazam, ze jest to bardzo niepozorny i bardzo niedoceniony zapach. Sun Java kosztuje smieszne pieniadze jak za 75ml, ale jakosc oferowana nam za to przewyzsza wiele kosztownych nowinek dostepnych w sieciowkach. Ten perfum jest znacznie lepszy niz DK zielone jabluszko, ma znacznie wiecej do zaoferowania, gdy sie rozwija. Trwalosc okazala sie tez powalajaca jak na tropik, bo wstaje rano i czuje wokol siebie ambrowo-pizmowa, slodka aure (swoja droga wcale nie jest to taki oczywisty koktajl owocowy, czuje na poczatku swiezo ciete kwiaty, a na koncu wlasnie wspomniana cielesna slodycz). Mojej siostrze tez bardzo przypadl do gustu

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franck Olivier Sun Java for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franck Olivier Sun Java for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sun Java for Women marki Franck Olivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sun Java for Women marki Franck Olivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guess Guess By Marciano Britney Spears Circus Fantasy Britney Spears Fantasy Burberry Burberry Women Salvatore Ferragamo Signorina Hugo Boss Deep Red Chopard Casmir Shakira S Salvatore Ferragamo F for Fascinating Night Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques Salvatore Ferragamo Attimo L`Eau Florale Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison Yves Saint Laurent Parisienne A L`Extreme Avon Extraordinary Hermes Elixir des Merveilles Naomi Campbell Eternal Beauty Pierre Cardin Signe Cardin for Her La Perla Io Armand Basi Lovely Blossom Fendi Celebration