Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Sun Java for Men Franck Olivier dla mężczyzn

Sun Java for Men Franck Olivier dla mężczyzn

ozonowy
wodny
Sun Java for Men Franck Olivier dla mężczyzn Zdjęcia Sun Java for Men Franck Olivier dla mężczyzn Zdjęcia

Sun Java for Men marki Franck Olivier to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Sun Java for Men został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, mandarynka i mięta; nutami serca są geranium i arbuz; nutami bazy są piżmo, ambra, wanilia i drzewo różane.

Bergamotka Pomarańcza Mandarynka Mięta

Geranium Arbuz

Piżmo Ambra Wanilia Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sun Java for Men by Franck Olivier.

Sun Java for Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franck Olivier Sun Java for Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franck Olivier Sun Java for Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sun Java for Men marki Franck Olivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sun Java for Men marki Franck Olivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Creed Tabarome Versace Jeans Couture Man Joop! Jump Pino Silvestre Pino Silvestre Original Givenchy Les Parfums Mythiques - Xeryus Avon Derek Jeter Driven B Never Too Busy To Be Beautiful Dirty True Religion True Religion Men Marc Ecko Ecko by Marc Ecko Nicolai Parfumeur Createur Carre d'As Cerruti Nino Cerruti Houbigant Fougere Royale (2010)