Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Private Franck Olivier dla kobiet

Private Franck Olivier dla kobiet

morski
Private Franck Olivier dla kobiet Zdjęcia Private Franck Olivier dla kobiet Zdjęcia

Private marki Franck Olivier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Private został wydany w 2005 roku. Nutami głowy są tangeryna, czarna porzeczka, czerwone jabłko, melon i suszone owoce; nutami serca są jaśmin, drzewo sandałowe, goździk (przyprawa), róża i konwalia; nutami bazy są woda morska, piżmo i mech dębowy.

Tangeryna Czarna porzeczka Czerwone jabłko Melon Suszone owoce

Jaśmin Drzewo sandałowe Goździk (przyprawa) Róża Konwalia

Woda morska Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Private by Franck Olivier.

Private Recenzje Perfum

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Inny niz reszta kolekcji Olivier'a
Private kupilam w ciemno po przeczytaniu nut zapachowych.
Mialam nadzieje na lekka odmiane odnosnie reszty zapachow Olivier'a ktore powiewaja romantyzmem, slonecznym szalenstwem, flirtem i niewinnoscia.
Private spelnil moje oczekiwania.
jest to zapach bardziej kwiatowy niz owocowy, z wyrazna nuta wodna, platkami rozy, mchem i aromatem lisci czarnej porzeczki.
Nie jest on tak slodki jak inne zapachy Francka, nosic go przystoi raczej straszej niz nastoletnia sikorka kobiecie.
Jest on dosc uniwersalnym zapachem, ktory lubie nosic o kazdej porze roku i przy roznych okazjach, do pracy, na spacer, na zakupy, w podrozy sluzbowej - jest to slowem zapach wszechstronny o dosc dobrej trwalosci i mocy.
Buteleczka jest praktyczna.
Kolor wlasciwie dosc dobrze odwzorowouje zawartosc flakonu; zapach jest po trosze egzotyczny, a po trosze odrobine orientalny, nie duszacy lub ulepny.
Dobrze wywazony.
Smiem stwierdzic, ze zapach nada sie na pierwsze odwiedziny u tesciowej, ktora z pewnoscia nie skomentuje negatywnie zapachu, ktory dodaje kobiecosci, a jest zarazem dyskretny, poprawny i 'taktowny'.
Zdecydowanie lubie i polecam.

Private by Franck Olivier 2.50 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franck Olivier Private, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franck Olivier Private, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Private marki Franck Olivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Private marki Franck Olivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Dalissime Pierre Balmain Eau d`Ete de Balmain Summer Satellite Corrida Braccialini Braccialini Women Victoria`s Secret Dream Angels Wish Lulu Castagnette Just 4 U :-X Menard L`Eau de Taoyaka LR Desperate Housewives Gabrielle Lucy B Wild Jasmine Corine de Farme Los Angeles Night IKKS Private Sugababes Tempt