Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Passion Man Franck Olivier dla mężczyzn

Passion Man Franck Olivier dla mężczyzn

cynamonowy
Passion Man Franck Olivier dla mężczyzn Zdjęcia Passion Man Franck Olivier dla mężczyzn Zdjęcia

Passion Man marki Franck Olivier to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Passion Man został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są bergamotka, różowy pieprz, mandarynka i zielone jabłko; nutami serca są gałka muszkatołowa, kardamon, cynamon, mięta i cyprys; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, balsam tolu, wanilia i piżmo.

Bergamotka Różowy pieprz Mandarynka Zielone Jabłko

Gałka muszkatołowa Kardamon Cynamon Mięta Cyprys

Drzewo sandałowe Ambra Balsam Tolu Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passion Man by Franck Olivier.

1 Million

Passion Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franck Olivier Passion Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franck Olivier Passion Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passion Man marki Franck Olivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passion Man marki Franck Olivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Kenzo Kenzo pour Homme Jil Sander Sander for Men Gucci Gucci pour Homme Givenchy Very Irresistible for men Lancome Hypnôse Homme Ted Lapidus Black Soul Imperial Gucci Envy for Men Kenzo Kenzo Jungle Homme Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Him Chanel Egoiste Burberry London for Men Hanae Mori HM Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Donna Karan DKNY Men Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Salvador Dali Silver Sun Azzaro Twin for Men Versace Versace L'Homme Tom Ford Tom Ford for Men Franck Olivier Eau de Passion Men