Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Passion Extreme Franck Olivier dla kobiet

Passion Extreme Franck Olivier dla kobiet

Passion Extreme Franck Olivier dla kobiet Zdjęcia Passion Extreme Franck Olivier dla kobiet Zdjęcia

Passion Extreme marki Franck Olivier to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Passion Extreme został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka, brzoskwinia, czarna porzeczka i kwiat brzoskwini; nutami serca są frezja, konwalia, magnolia i róża turecka; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, balsam peruwiański i wanilia.

Bergamotka Brzoskwinia Czarna porzeczka Kwiat brzoskwini

Frezja Konwalia Magnolia Róża turecka

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Balsam peruwiański Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passion Extreme by Franck Olivier.

Passion Extreme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franck Olivier Passion Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franck Olivier Passion Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passion Extreme marki Franck Olivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passion Extreme marki Franck Olivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari BLV Notte Pour Femme Hanae Mori Magical Moon Donna Karan DKNY To Go Women Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes Diesel Plus Plus Feminine Pilar & Lucy Tiptoeing Through Chambers of the Moon Tauer Perfumes 01 Le Maroc Pour Elle Penhaligon`s Amaranthine O Boticario Glamour Secrets Rose Erreuno Erreuno Jesus Del Pozo Ambar Alta Moda Midnight Dreams