Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Passion Extreme Franck Olivier dla kobiet

Passion Extreme Franck Olivier dla kobiet

Passion Extreme Franck Olivier dla kobiet Zdjęcia Passion Extreme Franck Olivier dla kobiet Zdjęcia

Passion Extreme marki Franck Olivier to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Passion Extreme został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są bergamotka, brzoskwinia, czarna porzeczka i kwiat brzoskwini; nutami serca są frezja, konwalia, magnolia i róża turecka; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, balsam peruwiański i wanilia.

Bergamotka Brzoskwinia Czarna porzeczka Kwiat brzoskwini

Frezja Konwalia Magnolia Róża turecka

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Balsam peruwiański Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Passion Extreme by Franck Olivier.

Passion Extreme Recenzje Perfum

Passion Extreme by Franck Olivier 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franck Olivier Passion Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franck Olivier Passion Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Passion Extreme marki Franck Olivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Passion Extreme marki Franck Olivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fleurs de Citronnier Jean Paul Gaultier Classique Prestige Revlon Charlie Red Jean Paul Gaultier Classique Gold Collection Tocca Brigitte Molyneux Initiation Amouage Ubar Jean Paul Gaultier Classique Eau de Parfum Smell Bent Monaco-Dependant Jean Paul Gaultier Classique X Extrait Tocca Colette Anya`s Garden Kewdra