Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Miss Franck Olivier Franck Olivier dla kobiet

Miss Franck Olivier Franck Olivier dla kobiet

Miss Franck Olivier Franck Olivier dla kobiet Zdjęcia Miss Franck Olivier Franck Olivier dla kobiet Zdjęcia

Miss Franck Olivier marki Franck Olivier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Miss Franck Olivier został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są włoska cytryna, czarna porzeczka, gruszka i ananas; nutami serca są konwalia, jaśmin, piwonia, bez i zielone jabłko; nutami bazy są cedr, mech dębowy, biała ambra i białe piżmo.

Włoska cytryna Czarna porzeczka Gruszka Ananas

Konwalia Jaśmin Piwonia Bez Zielone Jabłko

Cedr Mech dębowy Biała ambra Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Franck Olivier by Franck Olivier.

Miss Franck Olivier Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franck Olivier Miss Franck Olivier, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franck Olivier Miss Franck Olivier, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Franck Olivier marki Franck Olivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Franck Olivier marki Franck Olivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Escada Magnetic Beat Love Passport Love Passport Esprit Dynamic Life for Her Gin Tonic Gin Tonic Woman Harvey Prince Ageless Jardin de France Eau perlee Miya Shinma Sakura Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Mangiami Dopo Teatro Maitre Parfumeur et Gantier Fraiche Passiflore Gale Hayman Delicious Temptation Corine de Farme Los Angeles Night Ajmal Lure for Her