Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Franck Olivier Pearl's Franck Olivier dla kobiet

Franck Olivier Pearl's Franck Olivier dla kobiet

wodny

Franck Olivier Pearl's marki Franck Olivier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Franck Olivier Pearl's został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut, czarna porzeczka, gruszka, brzoskwinia i Śliwka; nutami serca są lilia wodna, róża, heliotrop, jaśmin i ylang-ylang; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Mandarynka Grejpfrut Czarna porzeczka Gruszka Brzoskwinia Śliwka

Lilia wodna Róża Heliotrop Jaśmin Ylang-ylang

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Franck Olivier Pearl's by Franck Olivier.

Franck Olivier Pearl's Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franck Olivier Franck Olivier Pearl's, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franck Olivier Franck Olivier Pearl's, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Franck Olivier Pearl's marki Franck Olivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Franck Olivier Pearl's marki Franck Olivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Grosellina Courreges Courreges 2020 Versace Red Jeans Tommy Hilfiger Tommy Girl 10 Keiko Mecheri Passiflora Gres Cabotine Delight Abercrombie & Fitch 8 Perry Ellis Perry Ellis for Women Franck Olivier Passion Ralph Lauren Summer Romance DSH Perfumes Bridesmaid Stacked Style Carnival Crush