Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

Forever for Him Franck Olivier dla mężczyzn

Forever for Him Franck Olivier dla mężczyzn

Forever for Him Franck Olivier dla mężczyzn Zdjęcia

Forever for Him marki Franck Olivier to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Forever for Him został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są dzięgiel, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są geranium, gałka muszkatołowa, goździk (przyprawa) i cynamon; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula i olibanum.

Dzięgiel Bergamotka Cytryna Amalfi

Geranium Gałka muszkatołowa Goździk (przyprawa) Cynamon

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Olibanum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forever for Him by Franck Olivier.

Forever for Him Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franck Olivier Forever for Him, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franck Olivier Forever for Him, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forever for Him marki Franck Olivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forever for Him marki Franck Olivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Azzaro Visit For Men Floris Santal Nez a Nez Foret de Becharre Demeter Fragrance Mahogany M. Micallef Aoud Lancetti Suspense Aesop Marrakech Mazzolari Vetiver Francesco Smalto Fullchoke Bath and Body Works Riceflower & Shea Aramis Impeccable Nejma Nejma 1