Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Eau de Passion Women Franck Olivier dla kobiet

Eau de Passion Women Franck Olivier dla kobiet

Miałem: 1

Eau de Passion Women Franck Olivier dla kobiet Zdjęcia

Eau de Passion Women marki Franck Olivier to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Eau de Passion Women został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, brzoskwinia, nagietek i liczi; nutami serca są jaśmin, cynamon, konwalia, zielone jabłko i bez; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i białe piżmo.

Bergamotka Cytryna Amalfi Brzoskwinia Nagietek Liczi

Jaśmin Cynamon Konwalia Zielone jabłko Bez

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Passion Women by Franck Olivier.

Eau de Passion Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franck Olivier Eau de Passion Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franck Olivier Eau de Passion Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Passion Women marki Franck Olivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Passion Women marki Franck Olivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Creed Spring Flower Joop! All About Eve Escada Pacific Paradise Lanvin Jeanne Lanvin Crazylibellule and the Poppies L`Olfactive 127 Giorgio Armani Armani Code Le Parfum Emanuel Ungaro Ungaro Party Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Mistral Wild Blackberry Demeter Fragrance Necco Sweethearts Call Me Melange Perfume Melange Solid Perfume Fruit Thymes Naia