Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Blue Touch Franck Olivier dla mężczyzn

Blue Touch Franck Olivier dla mężczyzn

Blue Touch Franck Olivier dla mężczyzn Zdjęcia

Blue Touch marki Franck Olivier to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Blue Touch został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna, różowy pieprz, tangeryna i nuty zielone; nutami serca są galbanum, wetyweria, szałwia, nuty drzewne, melon i paczula; nutami bazy są ambra, piżmo i mech dębowy.

Bergamotka Cytryna Różowy pieprz Tangeryna Nuty zielone

Galbanum Wetyweria Szałwia Nuty drzewne Melon Paczula

Ambra Piżmo mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blue Touch by Franck Olivier.

Acqua di Gio

Blue Touch Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franck Olivier Blue Touch, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franck Olivier Blue Touch, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blue Touch marki Franck Olivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blue Touch marki Franck Olivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lalique Encre Noire Sport Tom Ford Tobacco Vanille Bvlgari Aqva Pour Homme Franck Olivier Eau de Passion Men Rasasi Egra Men Bvlgari Bvlgari Man In Black Azzaro Visit For Men Jean Paul Gaultier Kokorico Christian Dior Dior Homme Sport Bentley Bentley for Men Intense Loewe Loewe 7 Natural Lalique Hommage a L'Homme Thierry Mugler A*Men Christian Dior Dior Homme Cologne 2013 Givenchy Xeryus Rouge Christian Dior Dior Homme Intense Zirh Ikon Kenzo Kenzo pour Homme Loewe Agua de Loewe El Yves Saint Laurent M7