Marki » F-H » drzewne « Grupy

Bamboo America Franck Olivier dla mężczyzn

Bamboo America Franck Olivier dla mężczyzn

Bamboo America marki Franck Olivier to drzewne perfumy dla mężczyzn. Bamboo America został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są bergamotka i liść fiołka; nutami serca są zielone jabłko i lotos; nutami bazy są drzewo sandałowe, irys, cedr, ambra i mech dębowy.

Bergamotka Liść fiołka

Zielone Jabłko Lotos

Drzewo sandałowe Irys Cedr Ambra Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Bamboo America by Franck Olivier.

Bamboo America Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Franck Olivier Bamboo America, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Franck Olivier Bamboo America, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Bamboo America marki Franck Olivier. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Bamboo America marki Franck Olivier reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewne
Aramis Aramis Bermuda Tonic Princesse Marina De Bourbon Aqua di Aqua Homme Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Cartier Déclaration Edition Limitée Ulric de Varens Hot! Fragrances Black Pierre Balmain Miss Balmain Pierre Guillaume PG18 Cadjmere Xerjoff Homme Maitre Parfumeur et Gantier Parfum d’Habit Les Nez Turtle Vetiver Arno Sorel Shaman Platinum Roger Vivier Le Santal